22 اسفند تداعی‌گر ارزش و قداست خون شهداست

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: 22 اسفند تداعی‌گر ارزش و قداست خون شهداست.
علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد استان گلستان طی گفتگویی 22 اسفند سالروز بزرگداشت شهدا و تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را گرامی داشت.
وی ضمن تبریک و تهنیت این روز بزرگ به جامعه ایثارگری و خادمان شهدا و ایثارگران اظهار داشت: بیست و دوم اسفندماه، سالروز صدور فرمان بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی است و نام‌گذاری این روز به‌عنوان روز بزرگداشت شهدا، تداعی‌گر ارزش و قداست خون شهدای سرافراز و مقام والای شهیدان گلگون‌کفن در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی است و بی‌شک اقتدار، امنیت، پیشرفت و توسعه کنونی کشور مرهون خون پاک و مقدس این عزیزان و ایثار و مقاومت خانواده‌های صبور آنان است.
فاضلی افزود: بزرگداشت این روز ادای دینی معنوی و انجام‌وظیفه در مقابل شهدایی است که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه دادند.
وی بیان داشت: خدمت به خانواده‌های شهدا و جانبازان از بالاترین خدمت‌هاست و نزد خداوند متعال قرب و ارزش بسیار بالایی دارد و شهدا الگویی بسیار مؤثر در دهه کنونی برای تربیت نسل فعلی هستند.
مدیرکل بنیاد استان گلستان در پایان ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و ادای احترام به روح بلند شهیدان والامقام انقلاب اسلامی، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم به‌ویژه 4000 شهید همیشه سرافراز این استان و با ارج نهادن به شکیبایی و استقامت خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، توفیقات همگان را در پاسداری و صیانت از خون شهیدان و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل‌های جدید در سایه‌سار توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از درگاه خداوند سبحان مسئلت کرد.

  22 اسفند 1396
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 60982
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز