مدیر مخابرات منطقه گلستان:
90 درصد روستاهای گلستان دارای اینترنت پرسرعت هستند/ تقدیر از 60 مشترک دائمی اینترنت

گرگان- مدیر مخابرات منطقه گلستان گفت: بیش از 90 درصد روستاهای استان گلستان به اینترنت پر سرعت دسترسی دارند.
به گزارش خبرنگار ساجد خبر، غلامعلی شهمرادی ظهر یکشنبه در مراسم تجلیل از مشترکان دائمی اینترنت پرسرعت مخابرات در  گلستان، اظهار کرد: در حاضر تعداد 997 روستا از نعمت ارتباط خانگی و 975 روستا از اینترنت پر سرعت برخودارند که این نشان دهنده دسترسی روستائیان گلستانی حتی در برخی نقاط صعب العبور به اینترنت است.
وی افزود: با آنکه مصرف اینترنت در استان گلستان بالاتر از متوسط کشوری است اما به آن معنا نیست که در این زمینه کاستی هنایی وجود ندارد اما آمار مصرف کنندگان نشان می دهد مخابرات گلستان از وضعیت مطلوبتری نسبت به دیگر استانها در زمینه ارائه خدمات اینترنتی برخودار است.
شهمرادی گفت: در حال حاضر نزدیک به 58 درصد سهم بازار اینترنت در اختیار مخابرات است و توسعه زیر ساخت ها موجب رضایتمندی مشترکان گلستانی شده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از 60 هزار مشترک اینترنت در استان از این خدمات استفاده می کنند  و اینترنت پرسرعت و مزایای استفاده از آن تاثیر بسزائی در اشتغال زائی  و بخصوص توسعه مشاغل خانگی در استان داشته است.
مدیر مخابرات منطقه گلستان با اشاره به اینکه بیش از 600 هزار مشترک تلفن ثابت و 740 هزار پورت تلف ثابت در استان وجود دارد، تصریح کرد:  تمامی این امکانات مرهون توسعه زیر ساخت های مخابراتی در گلستان است.
گفتنی است در پایان این مراسم از تعداد 60 نفز از مشترکان دائمی اینترنت پرسرعت استان گلستان در گرگان و دیگر شهرهای استان به صورت ویدئو کنفرانس تجلیل به عمل آمد.

  14 بهمن 1397
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز