حضرتی: تعلل در تصویب لوایح چهارگانه به صلاح نیست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه تعلل در تصویب لوایح چهارگانه به صلاح نیست از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواست در این خصوص اقدام عاجل تری به عمل آورند.

الیاس حضرتی جمعه شب در جمع اعضای حزب اعتماد ملی استان گلستان در گرگان گفت: مجلس در همراهی با دولت این لوایح را تصویب کرد و اکنون تعلل مجمع در تصمیم‌گیری و تصویب آن به صلاح نیست.
قائم مقام حزب اعتماد ملی اظهار داشت: تصویب لوایح اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم، اصلاح قانون مبارزه با پولشویی، پیوستن ایران به کنوانسیون مبارزه با جرایم سازمان‌یافته (پالرمو) و کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم هرگونه بهانه جویی را از دشمن می گیرد.
حضرتی در بخشی دیگر از سخنانش با بیان اینکه اصلاح‌طلبان به برخی اقدامات دولت انتقاد دارند اما همراهی و حمایت هم دارند، گفت: معتقدم برخی تصمیمات بد دولت موجب آسیب رساندن به مردم شده است.
قائم مقام حزب اعتماد ملی افزود: تعلل در سهمیه بندی و کوپنی کردن مایحتاج ضروری مردم، تاخیر در ساماندهی و مدیریت مصرف سوخت، اخذ مالیات بیشتر از ثروتمندان، نداشتن راهبرد جهت رهایی از اقتصاد نفت محور، تاخیر در وضع سیاست های جامع در حوزه گردشگری و کشاورزی از جمله ضعف های دولت است.
حضرتی ادامه داد: اصلاح طلبان اعتراضات صنفی و مطالبات مدنی در چارچوب قانون را حق مردم و احزاب می دانند و بر این عقیده هستند که این مسائل لازمه اصلاح امور و تلاشی برای حرکت کشور در مسیر تحول و پیشرفت است.
وی اظهار داشت: هر چند اصلاح‌طلبان برخی مواقع از تصمیمات ناپخته بخش هایی از نظام ضربه خوردند اما در برابر تحرکاتی که به دنبال براندازی نظام بوده، سکوت نکردند و رویکرد مسئولانه در پیش گرفتند.
وی تصریح کرد: اصلاح طلبان در موارد اینچنینی با مرزبندی واقعی حمایت مطلق و پشتیبانی بی چون و چرای خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی را اعلام کردند.

  18 اسفند 1397
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز