حال و هوای میزبانی دانشگاه پیام نور گرگان از 2 شهید گمنام

دانشگاه پیام نور مرکز گرگان با فضا سازی و تدوین برنامه های شایسته به استقبال از مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد رفت.

به گزارش صیدنیوز ؛ مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس فردا یکشنبه 19 اسفند ماه  در دانشگاه پیام نور مرکز گرگان برگزار می‌شود.
پیکر مطهر این دو شهید گمنام که یکی 20 ساله است و در عملیات والفجر 8 در منطقه بوارین به شهادت رسیده و دیگری 24 ساله است که در عملیات محرم و منطقه شرهانی به شهادت رسیده است در این مرکز تشییع و خاکسپاری خواهد شد.
گفتنی است: مراسم وداع با پیکر مطهر این دو شهید گمنام امشب؛ شنبه  18 اسفند ماه 97  بعد از نماز مغرب و عشاء در آستانه امامزاده عبدالله گرگان برگزار می‌شود.
شایان ذکر است: مراسم تشییع، ساعت 9:30 از معراج شهدای گرگان با حضور عموم مردم، دانشجویان و اساتید دانشگاه آغاز و پیکرهای مطهر در ساعت 11 صبح در  دانشگاه پیام نور مرکز گرگان به خاک سپرده خواهد شد.

  18 اسفند 1397
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 62016
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز