استاندار گلستان در همایش واگذاری هشتاد هزارمین املاک علوی عنوان کرد؛
گلستان رتبه نخست واگذاری اسناد املاک علوی در کشور را داراست

استاندار گلستان گفت: در چندسال اخیر بیش از 80 هزار فقره اسناد املاک علوی در کشور واگذار شده که 39 هزار و 500 فقره آن در استان گلستان بوده و رتبه نخست کشور در این حوزه را داراست.
به گزارش صیدنیوز ؛ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، سید مناف هاشمی صبح امروز یکشنبه 19 اسفند در همایش اهداء ۸۰ هزارمین اسناد املاک علوی به محرومان مناطق کشور با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی ریاست دفتر مقام معظم رهبری، آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و سعیدی کیا بنیاد مستضعفان کشور؛ اظهار کرد: در مدت 18 ماه که بنده در این استان مسئول هستم، مهندس سعیدی کیا 4 بار به این استان سفر کردند و امروز نیز 3 هزار فقره سند دیگر به مردم منطقه مراوه تپه اهدا می شود که همه این موضوعات نشانگر توجه ویژه این بنیاد به محرومیت زدایی در کشور است.
وی تاکید کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب، امروز بیکاری جوانان و معیشت دغدغه اصلی است که در این راستا بنیاد مسضعفان برنامه‌های خوبی را در استان گلستان اجرا کرده که ثمرات خوبی به همراه داشته است.
استاندار گلستان در گزارش کوتاهی از وضعیت استان، خاطرنشان کرد: امسال و سال گذشته با پرداخت ۶۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه صنعتی، استان رتبه دوم را در کشور به خود اختصاص داده است.
وی افزود: از سوی دیگر بر اساس برنامه امسال باید ۲۰ هزار شغل در استان گلستان ایجاد می‌شد که تاکنون ۲۸ هزار شغل ایجاد شده است.
وی با بیان این که این امر به مدد رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب و رئیس بنیاد محقق شده است، افزود:  در استان گلستان در حوزه مختلف از جمله کشاورزی، درمانی و ... اتفاقات بسیار خوبی افتاده است، ضمن این که اعتبارات زود بازده باعث شده تا از شرایط سخت اقتصادی عبور کنیم.
استاندار گلستان بیان کرد: گلستان نماد وحدت است؛ تمام مذاهب، گروه‌ها و... با نگاه رهبر معظم انقلاب زمینه‌ای به وجود آمده تا ظرفیت‌های گلستان در بخش‌های صنعتی، کشاورزی، بوم گردی (۲۰۰ نقطه) و... مورد استفاده حداکثری قرار گیرد.

  19 اسفند 1397
بخش : استان گلستان / اقتصاد ایران
کد خبر: 62042
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز