معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:
احزاب عامل توسعه و پیشرفت کشورند

اعضای شورای مرکزی سازمان معلمان گلستان با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش صیدنیوز عبدالرضا چراغعلی با تشکر و قدردانی از حضور و فعالیت احزاب در جامعه بیان کرد: ما در سال آینده روزهای سختی را در پیش خواهیم داشت و همه ما باید برای توسعه و پیشرفت کشور با هم همکاری نموده و اگر لازم باشد هزینه هم پرداخت کنیم.

وی در ارتباط با مطالبات قانونی فرهنگیان تاکید کرد: ما همواره پیگیر مطالبات فرهنگیان بوده و همه تلاش خود را خواهیم کرد تا مطالبات قانونی آنها را از مجراهای قانونی حل و فصل نماییم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در ادامه گفت: من معتقدم که احزاب عامل رشد و پیشرفت کشور بوده و به عنوان حلقه واسط بین حاکمیت و مردم می توانند به ما کمک کنند و از شما انتظار دارم که مشکلات مهم استان از جمله فرهنگیان را با اولویت بندی به ما ارائه نموده تا با همکاری هم در جهت حل آنها اقدام نماییم.

وی در ادامه با تأکید به گسترش امید و توجه به فرهنگ در جامعه تاکید کرد و گفت: همه ما باید در جهت نشاط جامعه و از جمله فرهنگیان، اقدامات اساسی را انجام دهیم. باید به گونه ای برنامه ریزی نماییم که مردم به آینده امیدوار شده و از نا امیدی و افسردگی دور شوند.

چراغعلی در ادامه افزود: استانداری گلستان آماده است تا مطالبات قانونی فرهنگیان را پیگیری نموده و در جلسات کارشناسی با شما می توانیم آنها را به نتیجه مطلوب برسانیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در پایان با اشاره به استعفای احسان مکتبی از مدیرکلی سیاسی و انتخابات استانداری تصریح کرد: دکتر مکتبی از نیروهای شایسته ای بوده که در مدت مسئولیت خود خدمات زیادی را به استان ارائه نموده و متاسفیم که از مدیریت شایسته ایشان محروم شدیم، من با استعفای مکتبی مخالف بودم، اما خود ایشان اصرار داشتند که بروند.

 

  24 اسفند 1397
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز