فرماندار گرگان:
مردم نیازمند همراهی مدیران در رفع مشکلاتشان هستند

گرگان- فرماندار گرگان گفت: رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم بخصوص در شرایط فعلی کشور که نیاز به همراهی بیشتری دارند، از وظایف مهم مدیران است و با مدیران خاطی که مشکلات آن ها را تسهیل گری نمی کنند، برخورد جدی می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صید نیوز، ابولقاسم صفوی غروب شنبه در نشست صمیمی با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر دشمن با برقرار کردن و تشدید تحریم ها سعی در آزار و اذیت مردم و بدبین کردن آن ها به نظام دارد که در این شرایط مدیران باید با هوشیاری بیشتری به امورات مردم رسیدگی و به آنان ارائه خدمت کنند.

وی افزود: با تمام توطئه هایی که دشمن در این چند ماه انجام داده و تهدید می کرد که انقلاب چهل سالگی خود را نمی بیند اما مردم با حضور خود در راهپیمایی روز 22 بهمن نشان دادند که از کشور و انقلابشان دست نمی کشند.

صفوی ادامه داد: با وجود چنین مردم ولایتمدار و کشور دوستی بر تمامی مدیران شهرستانی و استانی واجب است تا در رفع مشکلات مردم تسهیل گری بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه فرماندار هر شهر شخص مسئول به رسیدگی مشکلات و کمبودها است، افزود: چنانچه در این شهر هر مشکلی در هر زمینه ای برای شهروندان  پیش بیاد و یا در حوزه مدیریتی من مدیری به وظایف کاری و اخلاقی خود به درستی عمل نکند، من مسئول و پاسخگو هستم.

صفوی ادامه داد: از همین رو در رابطه با برخورد مدیران خاطی به شدت حساس هستم و با هر نوع بی نظمی در این حوزه برخورد می کنم.

وی گفت: من مجبور به موازنه قدرت در این شهر هستم و با آنکه بسیاری از افراد انتقادهای غیر منصانه به برخی رفتارهای من دارند اما هیچگاه در جایگاه من قرار ندارند که بدانند حفظ این تعادل چقدر سخت است.

صفوی با بیان اینکه ولایت فقیه خط قرمز من است، بیان کرد: با افرادی که علیه ولایت فقیه موضع گیری کنند و زیر علم دیگران به جز ولایت فقیه سینه بزنند با جدیت برخورد می کنم و اجازه تند روی در هر جایگاهی که هستند به آن ها نمی دهم.

 

فرماندار گرگان با اشاره به اینکه فرماندار هر شهر شخص مسئول به رسیدگی مشکلات و کمبودها است، افزود: چنانچه در این شهر هر مشکلی در هر زمینه ای برای شهروندان  پیش بیاد و یا در حوزه مدیریتی من مدیری به وظایف کاری و اخلاقی خود به درستی عمل نکند، من مسئول و پاسخگو هستم.

وی خطاب به رسانه در ارائه انتقاد از عملکرد مدیران گفت: چنانچه نقد منصفانه باشد موجب رشد و توسعه است و اگر ظالمانه باشد بی شک موجب موضع گیری طرف مقابل خواهد شد.

صفوی ادامه داد: اگر چه وظیفه رسانه نقد کردن است و همین مساله موجب توسعه می شود، اما چنانچه نقدی ظالمانه صورت گیرد ممکن است طرف مقابل را به موضع گیری وادار کند و این در حالی است که نقد منصفانه موجب رشد و پیشرفت می شود.

وی افزود: انتظار مدیران از رسانه ها این است منصفانه نقد کنند و با نقد سالم با به چالش کشیدن موضوعات مختلف از جمله مسائل و مشکلات مردم میدران را در جهت رسیدگی و رفع  مشکلات یاری کنند.

گفتنی است در این مراسم خبرنگاران مطالبی را در رابطه با مشکلات حوزه رسانه با فرماندار گرگان در میان گذاشتند و وی در پایان این مراسم به پاس یکسال خدمات آنان، از اصحاب رسانه تقدیر کرد.

 

 

  26 اسفند 1397
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز