دعوت سپاه گرگان از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس

 سپاه پاسداران شهرستان گرگان با دعوت از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس اعلام کرد: روز جهانی قدس میراث بنیانگذار انقلاب اسلامی، بزرگترین پرچمدار انسانیت و روز نمایش قدرت اسلامی است.

به نقل از روابط عمومی سپاه پاسداران شهرستان گرگان، در بخشی از بیانیه سپاه گرگان آمده است: فلسطین به توفیق الهی و باذن الله تعالی از دست دشمنان خلاص خواهد شد؛ بیت‌المقدس پایتخت فلسطین است و آمریکا و بزرگ تر از آمریکا و کوچک تر از آمریکا و اذناب آمریکا در قبال حقیقت و سنت الهی در مورد فلسطین هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

روز جهانی قدس میراث بنیانگذار انقلاب اسلامی، بزرگترین پرچمدار انسانیت، روز نمایش قدرت اسلامی است.بیش از 70 سال است که رژیم سفاک صهیونیستی با جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت مرتکب نقض مکرر حقوق بشر و کشتار مردم مظلوم فلسطین به ویژه زنان و کودکان شده است و علاوه بر جنایات علیه ملت مظلوم فلسطین به دنبال از بین بردن اسلام و جامعه بشری است.

بدتر از همه این است که کشورهایی که به ظاهر اسم اسلام را یدک می‌کشند با همکاری رژیم صهیونیستی هر روز دست به جنایت علیه بشریت می‌زنند. یک روز با علم کردن گروه داعش جنایات وحشیانه را در سوریه و عراق رقم می‌زنند و روزی دیگر با بمباران مردم مظلوم یمن شاهد ریختن خون هزاران انسان بی‌گناه هستیم و نمی‌دانیم چطور در قیامت پاسخگو خواهند بود؟

حال در این میان، تنها، ایران اسلامی با بهره گیری از آرمانهای اسلام ناب محمدی و با درایت امام خمینی(ره) و رهبری حکیمانه امام خامنه‌ای مدظله العالی و شجاعت ملت ایران اسلامی حامی دفاع از ملت مظلوم فلسطین و همه آزادی‌خواهان جهان است و این حمایت را تا نابودی غده سرطانی صهیونیستی ادامه خواهد داد.

امسال شکوه و عظمت روز قدس بیشتر از سال‌های گذشته خواهد بود. علی الخصوص که دولت ایالات متحده با اتخاذ تصمیم نابخردانه خود مبنی بر تغییر مکان سفارت آمریکا به بیت المقدس، موجی جدید از اعتراضات را برانگیخته و سبب کشته و زخمی شدن هزاران نفر اعم از زنان و کودکان بیگناهی شده است که به اعتراض مسالمت آمیز به تحکیم تجاوز صهیونیست‌ها پرداختند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان گرگان به همراه بسیجیان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، همپای آزادی خواهان جهان در کنار آحاد ملت ایران در تظاهرات وحدت آفرین و دشمن‌شکن روز قدس شرکت نموده و از عموم مردم دارالمومنین شهرستان گرگان برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل می‌آورد.باشد تا به همین زودی شاهد نابودی این رژیم منحوس و همپیمانانش و رهایی مظلومان عالم تا ظهور حضرت حجت بن الحسن(عج) باشیم.

  17 خرداد 1397
بخش : استان گلستان / سیاسی
کد خبر: 62349
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز