سومین نشست هم اندیشی مدیران مسئول نشریات گلستان برگزار شد

سومین نشست هم اندیشی مدیران مسئول نشریات استان گلستان با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و جمعی از مدیران مسئول نشریات استان گلستان در عصر دوشنبه 2 اردیبهشت ماه برگزار شد.

به گزارش صیدنیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در این نشست ضمن تبریک ایام ماه شعبان و قدردانی ویژه از اصحاب رسانه استان که با روحیه مسئولیت پذیری اجتماعی در کنار رسالت خبری به یاری سیل زدگان شتافتند، اظهار کرد: در تلاشیم در برنامه ای به طور ویژه از خبرنگاران فعال در این حادثه تشکر و قدردانی نماییم.

وی با تاکید به ساماندهی و رتبه بندی خبرنگاران و فعالان حوزه مطبوعات، افزود: پیگیری های قانونی و حقوقی برای ساماندهی وضعیت و ثبت خانه مطبوعات در حال انجام است و تاکنون از هر کوششی فروگذار نبوده ایم و امیدوارم با همت و همراهی خود اصحاب رسانه بتوانیم قدم های توسعه محوری را برای حوزه رسانه استان در سال جاری برداریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اشاره به اینکه کوشیده شده تا در اولین فرصت میزبان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان گلستان باشیم، ادامه داد: همچنین پیگیری های لازم و آمادگی کامل برای بهبود و ساماندهی وضعیت بیمه اصحاب رسانه وجود دارد و در حال انجام شدن است که با همت و همراهی هیات مدیریت خانه مطبوعات و اصحاب رسانه امید است که به زودی شاهد ساماندهی این بخش از مطالبات اصحاب رسانه باشیم.

یادآوری می شود اعمال ضریب محرومیت در یارانه تخصیصی کاغذ، بازدید های دوره ای از دفاتر نشریات، ساماندهی آگهی ها، بیمه اصحاب رسانه، دعوت از معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وضعیت خانه مطبوعات استان از عمده مباحث مطروحه از جانب مدیران مسئول نشریات استان گلستان در این نشست صمیمی بود.

  3 اردیبهشت 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز