معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
طرح جمع‌آوری اطلاعات خسارت‌دیدگان ناشی از حوادث طبیعی اجرا می‌شود

معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح جمع‌آوری اطلاعات خسارت دیدگان ناشی از حوادث طبیعی در کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صیدنیوز ،  احمد میدری در جلسه با مدیرکل بنیاد مسکن و رئیس سازمان نظام مهندسی استان گلستان، اظهار کرد: برای ساماندهی و یکپارچه‌سازی اطلاعات در مناطق دچار بحران و حوادث، طرح جمع‌آوری اطلاعات خسارت‌دیدگان ناشی از حوادث طبیعی اجرایی خواهد شد.

وی افزود: به دنبال وقوع سیل و وارد آمدن خسارت به بسیاری از استان‌ها، این طرح به صورت پایلوت در استان گلستان اجرا می‌شود.

معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: روش‌های سنتی برای جمع‌آوری و کسب اطلاعات میدانی از مناطق آسیب‌دیده به دلایل مختلفی مانند زمان‌بر بودن جمع‌آوری، طبقه‌بندی و ثبت اطلاعات، خطای انسانی و نبود ابزار کنترل صحت اطلاعات اخذ شده، مبنای درستی برای برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری در شرایط بحرانی به وجود نمی‌آورد.

وی تصریح کرد: الکترونیکی شدن فرآیند جمع‌آوری و ثبت اطلاعات، کسب اطلاعات درست و در نتیجه تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی مناسب برای اولویت‌بندی تسهیلات و اختصاص آن به افراد خسارت دیده واقعی را می‌توان از جمله مزایای این طرح اعلام کرد.

معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: طرح جمع‌آوری اطلاعات خسارت دیدگان ناشی از حوادث طبیعی پس از اجرا در استان گلستان به عنوان طرح جامع در کشور و در هنگام وقوع حوادث طبیعی مبنای تصمیم‌گیری خواهد بود.

  4 اردیبهشت 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز