معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان:
ماه رمضان فرصتی برای تبیین «گام دوم انقلاب» است

https://media.mehrnews.com/old/Larg1/1392/07/21/IMG13521815.JPG

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنمی است تا نگاه مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب تبیین شود.
به گزارش خبرنگار صیدنیوز ، حجت الاسلام علی اکبر سایری، در جمع بانوان فرهیخته گلستان اظهار کرد: بانوان فرهیخته از چهره های تاثیرگذار جامعه محسوب می شوند که نقش بسیار مهمی بر عهده دارند.
وی با بیان اینکه بانوان فرهیخته دارای تریبون هستند، افزود: برخی از بانوان فرهیخته به دلیل موقعیت شغلی و فعالیتی که در جامعه دارند دارای ابزاری چون تریبون هستند و می توانند حرف ها و سخنان را انتقال دهند.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به بیانیه رهبر معظم انقلاب در خصوص «گام دوم انقلاب»، گفت: ترسیم 40 سال گذشته انقلاب، اشاره به تفاوت ها و چالش های انقلاب، وجود فرصت ها و ظرفیت های موجود در کشور و تمدن سازی از مواردی است که مقام معظم رهبری در این بیانیه به آن اشاره داشته است.
وی یادآور شد: در بیانیه گام دوم انقلاب خودسازی و تمدن سازی تحت قالب توصیه بیان می شود که باید عزم عمومی شکل گیرد تا تمدن اسلامی در مقابل تمدن غربی اتفاق افتد.
سایری اظهار کرد: در جامعه امروز ما یاس و نا امیدی وجود دارد که اگر می خواهیم به تمدن اسلامی دست پیدا کنیم باید امید در جامعه زنده شود که این نیازمند ایجاد روحیه انقلابی است.
وی افزود: ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنمی است تا نگاه مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب تبیین شود.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: اگر بنا است سرباز ولایت باشیم نباید اجازه دهیم این بیانیه چون دیگر بیانیه ها و منشورهای رهبری بر روی زمین بماند که این اتفاق رخ دهد توان سنگینی خواهیم داد.

  12 اردیبهشت 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز