معاون امور بهره‌برداری شرکت گاز گلستان:
مشکلی در پایداری جریان گاز مناطق بحران‌زده گلستان وجود ندارد


معاون امور بهره‌برداری شرکت گاز استان گلستان گفت: در حال حاضر مشکلی در پایداری جریان گاز مناطق بحران زده استان گلستان وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری صیدنیوز ، خسرو موذنی با اشاره به برقراری گاز در همه مناطق سیل زده استان اظهار کرد: در پی  وقوع  رانش‌های اخیر در استان گلستان در شهرستان‌های مینودشت و علی‌آبادکتول در حال حاضر گاز همه شهرها و روستاهای این مناطق وصل بوده و مشکلی در این‌باره نداریم.

وی افزود: بر اثر رانش زمین و آسیب وارده به شبکه  گاز در مسیر شهر دوزین مینودشت  و قطع گاز شهر دوزین و 21 روستای منطقه، با تلاش‌های انجام شده و همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی جریان گاز آنها وصل شد.

موذنی تصریح کرد: در چند روز گذشته نیز شاهد بروز رانش زمین در دهنه زرین‌گل علی‌آبادکتول بودیم که در این ارتباط گاز 3 روستای شهرستان قطع شد که اکیپ تعمیرات در منطقه حضور یافته و توانستند در کمتر از 48 ساعت این مشکل را نیز مرتفع کرده و دوباره جریان گاز را برقرار کنند.

معاون امور بهره‌برداری شرکت گاز استان گلستان اظهارداشت: اگر تاکنون گاز مشترکان وصل نشده و یا مشکلی در تاسیسات گاز آنها به وجود آمده، می‌توانند با شماره تلفن 194 امداد گاز که به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی درخواست هم استانی‌ها است، تماس برقرار کنند.

  25 اردیبهشت 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز