فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی:
دستگیری عامل تهدید پلیس در فضای مجازی

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری شروری که در فضای مجازی پلیس را تهدید کرده بود، در یک عملیات غافلگیرانه خبر داد.
به گزارش صیدنیوز ؛ سرهنگ "علی اکبر خرمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: پس از انتشار کلیپی که در آن فردی با هویت نامعلوم در فضای مجازی اقدام به انتشار مطالبی توهین آمیز نسبت به ماموران انتظامی شهرستان و همچنین تهدید پلیس با سلاح شکاری کرده بود، مراتب شناسایی و دستگیری متهم بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ خرمی تصریح کرد: پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات تخصصی، ماموران موفق شدند متهم را که دارای چندین فقره سابقه شرارت، درگیری با ماموران و سرقت بود شناسایی کنند.
وی افزود: ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و از مخفیگاهش یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس همواره برای دفاع از امنیت و آرامش مردم تلاش کرده و اجازه فعالیت به عده ای هنجارشکن را نخواهد داد.

  28 اردیبهشت 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز