مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:
اعتکاف رمضانیه در گلستان برگزار می شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امسال در دهه آخر ماه رمضان اعتکاف رمضانیه در سراسر گلستان برگزار می شود.
به گزارش صیدنیوز ؛ حجت الاسلام نورالله ولی نژاد در جمع خبرنگاران استان از برگزاری اعتکاف رمضانیه در گلستان خبر داد و اظهار کرد: موضوع اعتکاف در دهه آخر ماه مبارک رمضان یکی از سفارشات پیامبر(ص) است که ایشان خود در دهه آخر این ماه مبارک جزو معتکفین بودند.
وی افزود: اعتکاف رجبیه در گلستان به صورت وسیع انجام شد که الان هم به حالت خود باقی است و از آنجایی که اعتکاف رمضانیه از سفارشات پیامبر(ص) است پیشنهاد شد این کار امسال در استان انجام شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اینکه امسال آن دسته از هم استانی هایی که شرایط برای آن ها فراهم است معتکف شوند نسبت به برگزاری اعتکاف رمضانی اقدام کنند، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده کارهای اولیه صورت گرفت و اکنون بخشی از مساجد اعلام آمادگی کردند و شرایط برای برگزاری این مراسم معنوی کاملا محیا است.
وی با بیان اینکه سه روز آخر رمضان برای اعتکاف رمضانیه در نظر گرفته شده است، یادآور شد: تمامی مساجد شهرها و روستاهای استان آمادگی دارند اگر فردی قصد دارد در روزهای دهه آخر رمضان معتکف شود پذیرای آن ها باشد.
ولی نژاد از آمادگی کامل ستاد اعتکاف رمضانیه در تمای شهرستان ها برای ثبت نام معتکفین خبر داد و اظهار کرد:  اکنون ثبت نام معتکفین در شهرستان های استان آغاز شده است.
وی خاطر نشان کرد: در سال های گذشته بخشی یا اندکی از مساجد استان نسبت به اعتکاف رمضانیه اقدام می کردند اما به صورت وسیع برنامه ریزی نشده بود که امسال طبق برنامه ریزی های انجام شده این کار با گستردگی بیشتری انجام خواهد شد که امید است شاهد حضور پررنگ همه مردم اعم از برادران و خواهران شیعه و سنی به ویژه جوانان در استان باشیم.

  29 اردیبهشت 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز