مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:
محبت به خندان پیامبر اختصاص به شیعه ندارد

نتیجه تصویری برای مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه محبت به خاندان پیامبر (ص) اختصاص به شیعه ندارد، گفت: برادران و خواهران اهل سنت در مراسم های مختلف اهل  بیت نشان دادند که محبت به اهل بیت فقط مختص شیعیان نیست.
به گزارش صیدنیوز ؛ حجت الاسلام نورالله ولی نژاد در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: امام حسین (ع) و امام حسن (ع) همیشه مورد احترام فوق العاده پیامبر (ص) و مردم مدینه بودند و در زمان خود کارهای مهمی را انجام دادند.
وی با اشاره به اینکه امام حسن مجتبی(ع) در دوران حیات چندین بار تمام زندگی خود را به فقرا و نیازمندان انفاق کرد، افزود: ایشان در دستگیری به فقرا و نیازمندان یک شخصیت مطرح بود و به همین دلیل کریم اهل بیت (ع) نام گرفت.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: باتوجه به همزمانی ولادت کریمه اهل بیت (ع) این هفته به نام نیازمندان نام گرفته است.
وی یادآور شد: صلح با حاکم شام از اتفاقات مهم دوران زندگی این حضرت بود، این صلح نشان داد ماهم می توانیم در شرایطی بجنگیم و همان گونه که امام حسن تشخیص داد می توانیم صلح کنیم.
ولی نژاد اظهار کرد: اسلام هم دین صلح و هم دین دفاع است اگر قرار باشد دفاع کنیم جدی دفاع می کنیم و اگر قرار است صلح کنیم قطعا صلح می کنیم.
وی با بیان اینکه دین اسلام دین جنگ طلبی نیست مگر اینکه دشمن لجاجت به شرارت کند، ادامه داد: اگر دشمن خوی استکباری به خرج دهد و امت اسلامی را تحقیر کند در چنین شرایطی مردم مبارزه خواهند کرد و بارها این موضوع در تاریخ به اثبات رسیده است که به طور مثال می توان به کربلای امام حسین(ع)، هشت سال دوران جنگ تحمیلی، مبارزه با استکبار جهانی و معاندین انقلابی اشاره کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: جمهوری اسلامی ایران بارها به اثبات رسانده است  با هیچ کشوری سر ستیز ندارد مگر اینکه دشمن لجاجت کرده باشد که در چنین شرایط مرد مبارزه هستیم تا حق خود را بگیریم و این را در مکتب اهل بیت چون امام حسین (ع) و امام حسن (ع) آموختیم.
وی افزود: همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) جشن میلاد در بخش زیادی از هیئت های مذهبی، کانون، موسسات و تمامی اماکن مذهبی شهر و روستا برگزار شد.
ولی نژاد با بیان اینکه محبت به خاندان پیامبر (ص) و فرزندان ایشان اختصاص به شیعه ندارد، اظهار کرد: برادران و خواهران اهل سنت همیشه نسبت به اهل بیت ارادت دارند که در جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) مشارکت بسیار فراوانی داشته اند.

  31 اردیبهشت 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز