نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان؛
ایجاد التهاب در منطقه برای فشار به ایران بود

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/3/3/9963302_352.jpg

امام جمعه گرگان در خطبه‌های عبادی‌سیاسی نماز جمعه گفت:ایجاد این التهاب‌های اخیر برای فشار آوردن به ایران بوده است.

به گزارش صیدنیوز ؛ آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده، ولی فقیه و امام جمعه گرگان ظهر امروز در خطبه‌های عبادی‌سیاسی نماز جمعه، گفت: هیاهویی که در چند روز گذشته در منطقه ایجاد شد مبنی بر اینکه آمریکا می‌خواهد با ایران بجنگد برای فشار به ایران بود تا با آمریکا وارد مذاکره شود.

وی افزود:حتی برخی از کشور‌ها نیز دخالت‌هایی داشتند تا جو را ملتهب‌تر کنند، اما مذاکره با کسی که چندین بار بد عهدی کرده غیر ممکن است.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی گفت:جنگی در کار نخواهد بود، زیرا آمریکا می‌داند که ایران کشوری ضعیف نیست.

وی ادامه داد: ما چهل سال مقاومت کردیم و از این مقاومت ضرری نکردیم پس نه مذاکره خواهیم کرد و نه جنگ، بلکه قوی‌تر از گذشته مقاومت می‌کنیم.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی بر خرید کالای تولید داخل و استمرار حمایت از کالای ایرانی تأکید کرد و گفت: تا زمانی که تولید در کشورمان رونق پیدا نکند مشکلات داخلی ما حل نخواهد شد.

وی همچنین افزود: در شب‌های قدر علاوه بر دعای خیر برای خود و خانواده هایتان برای همه دعاکنید برای مظلومان، حل مشکلات کشور و حل مشکلات جوانان هم دعا کنید.

  3 خرداد 1398
بخش : استان گلستان / داخلی
کد خبر: 63604
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز