امضای تفاهم‌نامه همکاری بین کانون پرورش فکری و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا گلستان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا گلستان به منظور توسعه ی خدمت رسانی مناطق محروم تفاهم‌نامه‌ی همکاری امضا کردند.

به گزارش صیدنیوز ؛ محبوبه رجب‌نسب مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سرهنگ پاسدار کاظم نوروزی جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا گلستان به منظور خدمت رسانی در راستای تحقق سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، افزایش هم افزایی و مشارکت جمعی، توسعه و ترویج فعالیت‌های فرهنگی در مناطق محروم استان، توزیع عادلانه سرانه فرهنگی برای کودکان و نوجوانان، ترویج فرهنگی مطالعه برای کودکان و نوجوانان در مناطق محروم و بهره‌گیری متقابل از ظرفیت‌های موجود با توجه به اهداف، تعهدات و ظرفیت‌های مشترک تفاهم‌نامه‌ی همکاری امضا کردند.

محبوبه رجب‌نسب مدیرکل کانون گلستان در مراسم امضای تفاهم‌نامه با اشاره به این که همکاری نهادهای همسو و بهره برداری مناسب از پتانسیل‌ها مناسب‌ترین ابزار مدیریتی برای ارائه‌ی خدمات مطلوب به جامعه هدف است افزود:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در زمینه‌های فوق آماده همکاری با قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا به مخاطبین کودک و نوجوان است و قطع به یقین با کمک خداوند و تلاش کارشناسان و مربیان متعهد این دو دستگاه، اهداف مورد نظر به ثمر خواهد نشست.

هم‌چنین سرهنگ پاسدار کاظم نوروزی جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه با عقد این تفاهم‌نامه به دنبال توسعه خدمات فرهنگی برای کودکان و نوجوانان مناطق محروم هستیم اظهار امیدواری کرد تا با استفاده حداکثری از پتانسیل‌های دو طرف شاهد ارتقای فرهنگ عمومی در استان باشیم.

گفتنی است در این تفاهم‌نامه که در ۶ ماده تنظیم شده است، بر اجرای مشترک و همکاری دو سویه در انجام فعالیت‌های فرهنگی هنری، برگزاری برنامه های مشترک، استفاده از ظرفیت‌های طرفین برای ترویج کتاب و کتاب‌خوانی و مشاوره و حضور مربیان در مناطق محروم و جامعه هدف اشاره شده است.

  21 خرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز