پروژه مخزن بتنی زمینی 300 مترمکعبی روستای مهدی آباد گلستان افتتاح شد

نتیجه تصویری برای افتتاح مخزن آب در روستا

پروژه مخزن بتنی زمینی 300 مترمکعبی روستای مهدی آباد شهرستان علی آباد کتول افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار صیدنیوز، سرهنگ علی اکبر سنگدوینی، در آئین افتتاحیه پروژه مخزن بتنی زمینی 300 مترمکعبی روستای مهدی آباد شهرستان علی آباد کتول، اظهار کرد: قرارگاه پیشرفت آبادانی در راستای پیشرفت با روحیه جهادی و انقلابی شکل گرفت و اکنون در حال خدمت است.
وی افزود: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری در نظر داشتن هزار نقطه در کشور از خدمات انقلابی این قرار گاه بهره مند شود که دهستان زرین گل شهرستان علی آباد کتول یکی از این هزار نقطه بود.
جانشین فرمانده سپاه علی آباد کتول گفت: قرارگاه پیشرفت آبادانی متشکل از پنج کارگروه چون تعلیم و تربیت، اجتماعی، سلامت، اشتغال و معیشت، زیر ساخت و عمرانی است که در جهت خدمت رسانی به مردم فعالیت می کند.
وی با اشاره به اینکه سه باب خانه عالم در روستاهای این شهرستان احداث شده است، یادآورشد: در حال حاضر روستای عباس آباد و حکیم آباد دارای روحانی مستقر هستند.
سنگدوینی اظهار کرد: ساخت خانه عالم در روستای شیرین آباد، خط انتقال آب کشاورزی روستای زرین گل، بهره برداری مخزن 100 مترمکعبی عباس آباد، کانون قرآنی فرهنگی حاجی آباد و ساخت مدرسه دو کلاسه روستای کرد آباد از جمله پروژه های در حال اجرا است.
وی خاطرنشان کرد: هرجا که تفکر انقلابی و جهادی اتفاق می افتد ثمرات امید بخش در جامعه ایجاد می شود، می طلبد مسئولان با این روحیه وارد میدان شوند و کار کنند.

  3 تیر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز