فرمانده سپاه نینوا گلستان:
آبرسانی به روستاهای محروم خارج از طرح قرارگاه در دستور کار قرار گرفت

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/06/27/1396062717231261111959414.jpg

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه برنامه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی با اولویت آبرسانی به روستاهای محروم در دستور کار قرار گرفته است، گفت: خارج از طرح قرار گاه دو روستا فاقد آب شرب، آب رسانی خواهیم کرد.
به گزارش خبرنگار ساجد خبر، سردار حسین معروفی در آئین افتتاحیه پروژه مخزن بتنی زمینی 300 مترمکعبی روستای مهدی آباد شهرستان علی آباد کتول، با بیان اینکه خدمت در جامعه امید ایجاد می کند، اظهار کرد: هرچه جامعه امیدوار تر باشد اعتقادات مردم هم محکم تر می شود.
وی افزود: با همکاری سپاه، دهیاری، شورا و دیگر سیستم های دولتی مخزن بتنی زمینی 300 مترمکعبی آب شرب برای اهالی روستای مهدی‎آباد در علی‌آبادکتول ساخته شد.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه عملی زیباتر از خدمت بی‌منت به مردم وجود ندارد، گفت:رسالت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدمت به مردم است و کسی که مشکلات مردم را ببیند و از کنار آن به سادگی عبور کند انقلابی نیست.
وی با اشاره به اینکه برنامه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی با اولویت آبرسانی به روستاهای محروم در دستور کار قرار گرفته است، یادآورشد: طبق گزارش های انجام شده دو روستا در شهرستان علی آباد کتول فاقد آب شرب هستند که برای آب رسانی به این دو روستا خارج از طرح قرار گاه کمک خواهیم کرد.
معروفی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی احداث مخزن برای آبرسانی به روستای مهدی‌آباد 90 روزه بود اما 60 روزه ساخته شد و 160 میلیون تومان در هزینه‌ها صرفه ‌جویی شد.

  3 تیر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز