نصیبی ، مدیر کل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان؛
100 پروژه عمرانی جدید در روستاهای گلستان اجرا خواهد شد

نتیجه تصویری برای علی نصیبی

مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان اظهار کرد: ۱۰۰ پروژه عمرانی جدید در روستاهای استان اجرا خواهد شد و همچنین تلاش داریم ۲۰ جشنواره فرهنگ و اقتصاد "امید" با اولویت روستاهای آسیب دیده از بحران سیل و رانش اخیر در گلستان را اجرایی کنیم.

به گزارش صیدنیوز ، علی نصیبی در نشست هماهنگی اجرای پروژه های مذکور تصریح کرد: اعتبار این پروژه ها از محل کمک ویژه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به ۱۰۰ دهیاری استان و با توجه به پیگیری اخیر استاندار گلستان و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تامین شده است.

 

وی افزود: در سال جاری، اعتبارات دهیاری های گلستان نسبت به سال ۹۷ دو برابر شده و انتظار است دهیاری ها براساس تعامل قانونی با شوراها، نسبت به هزینه کرد مناسب کمکهای دولتی و درآمدهای محلی، در چهارچوب قانون و بودجه مصوب و براساس نیازهای ضروری روستا و با رویکرد خلاقانه، با اولویت اجرای پروژه های عمرانی ضروری، زیباسازی روستاها، گسترش فضای سبز، و ... اقدام کنند.

  11 تیر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز