رئیس کانون مداحان و شعرای آیینی گلستان:
آیین تجلیل و تکریم از دختران جامعه مداحان در حال برگزاری است

رئیس کانون مداحان و شعرای آیینی گلستان به مناسبت ولادت حضرت معصومه و روز دختر آیین تجلیل و تکریم از دختران گروه هدف جامعه مداحان، ستایش گران و هیئت‌های مذهبی با حضور خدام حرم حضرت معصومه (س) در حال برگزاری است.

محمدحسین کبیر در گفتگو با خبرنگار صیدنیوز اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن ایام ولادت باسعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر آیین تجلیل و تکریم از دختران گروه هدف جامعه مداحان، ستایش گران و هیئت‌های مذهبی با حضور خدام حرم حضرت معصومه (س) در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات استان در حال برگزاری است.
وی افزود: در این مراسم 10 نفر از دخترانی که در سیل آق‌قلا جهت امدادرسانی به مردم نقش‌آفرینی کردند تجلیل خواهد شد.
رئیس کانون مداحان و شعرای آیینی گلستان و شهرستان گرگان این برنامه با همکاری سازمان ورزش و جوانان، کانون مداحان و شعرای آیینی و شورای هیئت مذهبی برگزار می‌شود.
کبیر اظهار کرد:حضرت فاطمه معصومه (س) از کرامت بسیار بالایی برخوردار هستند.
رئیس کانون مداحان و شعرای آیینی گلستان و شهرستان گرگان با اشاره به خصوصیات این حضرت، گفت: حجاب، عفاف، پوشش و منش این کریمه ازجمله مواردی است که بسیار موردتوجه است که امروز بانوان جامعه ما می‌توانند با الگو قرار دادن این حضرت در تمامی امورات زندگی خود موفق شوند.

  13 تیر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز