استاندار گلستان در بازدید از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛
برگزاری همایش ظرفیت های استان می تواند موجب توسعه گلستان شود

استاندار گلستان در بازدید سرزده از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دیدار با رئیس و مدیران این سازمان اظهار کرد: برگزاری همایش ظرفیت های استان می تواند موجب توسعه گلستان شود و البته پیش از آن باید کارگروهی از نخبگان استان ، امکان و شرایط برگزاری آن را مورد بررسی قرار دهند.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس صبح امروز دوشنبه 24 تیر در دیدار با روزبهان رئیس سازمان مدریت و برنامه ریزی و مدیران و معاونان این سازمان، تصریح کرد: استان دارای زیرساخت ها و توانمندی های بالایی است و می توان با استفاده از صنایع تبدیلی پیشرفت کند.

وی افزود: استفاده از ظرفیت گلستانی ها در سطح ملی و فراملی می تواند موجب رشد و توسعه استان شود و از آنان در چنین همایشی استفاده گردد.

استاندار گلستان خاطر نشان کرد: خلیج گرگان و آشوراده دو اولویت استان است که باید با استفاده از اعتبارات لازم آنها را احیا و به ظرفیت های گردشگری با حفظ محیط زیست تبدیل نماییم.

همچنین در این دیدار روزبهان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز گزارشی از وضعیت بودجه استان، اعتبارات و پروژه ها ارائه کرد.

  24 تیر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز