استاندار گلستان در چهل و نهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان ؛
انتخاب پروژه های اقتصادی مقاومتی باید با نگاه حل مشکلات مردم باشد

استاندار گلستان با بیان اینکه طرح موضوع اقتصاد مقاومتی ابتکاری از سوی مقام معظم رهبری جهت تاب آوری کشور در شرایط سخت بود ، اظهار کرد : باید تلاش کنیم پروژه های تاثیرگذارتری در زندگی مردم در قالب اقتصاد مقاومتی مطرح شوند تا بخش بیشتری از مشکلات مردم مرتفع شود.

 

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس بعدازظهر امروز چهارشنبه ۲۶ تیر در چهل و نهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تصریح کرد : از هر استانی خواسته شده ۳۰ پروژه شاخص خود در اقتصاد مقاومتی را مطرح کنند که در این جلسه ۱۵ پروژه استان مصوب شد و ۱۵ پروژه نیز در دست بررسی است.

 

وی افزود : در خصوص پروژه های اقتصاد مقاومتی باید توجه ویژه ای به طرح هایی که نیازمند کمک هستند داشته باشیم و همچنین پروژه هایی در حوزه های زیرساختی استان تعریف کنیم.

 

استاندار گلستان با اشاره به حمایت اعتباری که از طریق صندوق توسعه ملی نسبت به استانهای سیلزده صورت خواهد گرفت ، گفت: این اعتبار باید در پروژه هایی تزریق شود که قابلیت بهره برداری در سال ۹۸ و ۹۹ را دارند , همچون سد نرماب و می توانند به استان در مشکلات آتی کمک جدی کنند.

 

دکتر حق شناس یادآور شد :سد نرماب ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و نیازمند ۱۶۰ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل است و دریاچه آن قابلیت ۱۲۰ میلیون متر مکعبی دارد و می تواند در بحران ها مانع بسیاری از خسارات به استان شود.

 

لازم به ذکر است در چهل و نهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مصوبات جلسه پیش و میزان اجرای آن مورد بررسی قرار گرفت و اعضا پیرامون موضوعات مطرح شد تبادل نظر کردند.

  26 تیر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز