استاندار گلستان در دیدار با روسای دانشگاه های استان؛
دانشگاه ها باید در توسعه استان نقش اساسی ایفا کنند

استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های موجود در استان اظهار کرد: اساس پیشرفت بر دانش است و دانشگاه ها باید در توسعه استان نقش اساسی ایفا کنند.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس صبح امروز شنبه 5 مرداد در دیدار با روسای دانشگاه های استان، با تاکید بر اهمیت جایگاه دانشگاه ها، تصریح کرد: همه باید کمک کنیم تا نخبگان و دانشگاهیان راه خود را پیدا کنند.

وی افزود: با توجه به توانمندی های طبیعی، مرزهای خاکی، دریایی و ریلی و همچنین تمامی مزیت های نسبی استان ، گردشگری یکی از ظرفیت هایی است که می تواند از طریق دانشگاهی دنبال شود و به توسعه گلستان کمک نماید.

استاندار گلستان با اشاره به علاقه مندی خود جهت حضور در جلسات هیات امنای دانشگاه های استان، گفت: با توجه به ظرفیت دانشگاه های استان نباید پژوهش هایی که قابل اجرا در استان هستند به دانشگاه های خارج از استان سپرده شوند.

دکتر حق شناس ، پرورش اسب در گلستان را موضوع مورد توجه مردم دانست و یادآور شد: پرورش اسب می تواند به عنوان ظرفیتی در رشته های دانشگاه های استان مورد توجه قرار گیرد و در آینده صنعت پرورش اسب استان موثر واقع شود.

لازم به ذکر است در این دیدار روسای دانشگاه های علوم کشاورزی و منابع طبیعی، فرهنگیان، گنبد، پیام نور، علمی و کاربردی، غیر انتفاعی، فنی حرفه ای و رئیس بنیاد نخبگان استان نقطه نظرات خود پیرامون وضعیت دانشگاه ها و جایگاه آن در توسعه استان را با استاندار گلستان مطرح کردند.

  5 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز