مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد:
ملک جمعیت هلال احمر بعد از۳۴ سال به جمعیت هلال احمر گلستان بازگردانده شد

ملک جمعیت هلال احمر در محل کانون اصلاح و تربیت سازمان زندانها در گرگان موصوف به ملک زندان بویه بعد از۳۴ سال به جمعیت هلال احمر گلستان بازگردانده شد.
به گزارش صیدنیوز، دکتر هروی با اعلام این خبر گفت: این ملک قبل از پیروزی انقلاب به جمعیت شیر و خورشید سرخ ایران تملیک گردید که در سالهای ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی حسب ضرورت به منظور راه اندازی اردوگاه بازپروری معتادان در اختیار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و درسال 1364 به عنوان کانون اصلاح و تربیت به سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی تحویل گردید.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خاطر نشان کرد: در سال 1388 پیگیری قضایی در خصوص باز پس گیری از مقدار 13712 متر مربع از عرصه و اعیان موجود در زمین مذکور آغاز گردید که طی آن حکم خلع ید سازمان مذکور صادر گردید و متعاقبا حکم اجرائیه در تاریخ 1389 صادر شد اما به دلایلی به تاخیر افتاد.
وی در ادامه افزود: از ابتدای سال۱۳۹۷ پس از پیگیری های متعدد  در نهایت پس از 34 سال در تاریخ 98/5/6 با دستور مقام قضایی ملک موصوف به بویه به املاک جمعیت هلال احمر استان باز گردانده شد.
دکتر هروی افزود : ان شالله این ملک به سایت آموزش های تخصصی امدادی جمعیت هلال احمر گلستان تبدیل می شود.
گفتنی است؛ ارزش تقریبی این ملک پانصد میلیارد ریال می باشد.

  7 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز