فرماندار شهرستان گرگان:
طرح گردشگری در امامزاده ابراهیم (ع) "جنگل رنگو" مطالعاتی و اجرایی گردد

http://media.shabestan.ir/Original/1398/03/12/IMG10355259.jpg

حمیدی فرماندار گرگان در حاشیه بازدید از امامزاده ابراهیم (ع) "رنگو" گفت: با توجه به قدمت امامزاده در شهر گرگان، میراث فرهنگی و گردشگری، اوقاف و امور خیریه اقدامات لازم را جهت بازسازی این مکان مقدس داشته باشند تا طرح گردشگری در این مکان مقدس مطالعاتی و اجرایی شود.

به گزارش صیدنیوز، حمیدی با بیان اینکه در تاریخ شهر گرگان (استراباد) این امام زاده از اماکن مقدس در بین مردم بوده و هست،افزود: امروزه با توجه به فاصله ایجاد شده به شهر گرگان نیاز است اطلاع رسانی برای حضور مردم و گردشگران در این امام زاده صورت گیرد.

فرماندار مرکز استان با اشاره به جاده  دسترسی و روشنایی امامزاده، از ادارات مربوطه خواستار شد: نسبت به تسطیح جاده امامزاده و نیز تامین باطری پنل خورشیدی و امکانات دیگر جهت استفاده از انرژی خورشیدی اقدامات لازم را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اتصال مسیر رنگو به ناهارخوران و هزارپیچ نیاز است یک طرح گردشگری با هدف پیاده روی برای مردم و مسافران پیش بینی گردد.

شایان ذکر است؛ شهرستان گرگان از حضور ۳۷ بقعه امامزاده منور و نورانی بهره مند است که با هماهنگی های صورت گرفته از سوی اداره اوقاف شهرستان، میزبان مسافران و گردشگران داخلی و خارجی می باشد

  11 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز