مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان:
اصحاب رسانه به اثر بخشی خدمات دولت و رضایتمندی مردم کمک می‎کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در نشست صمیمی و گفتگوی اصحاب رسانه با جمعی از مدیران کل استان گلستان که صبح دوشنبه ١٤ مرداد ماه که در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برپا شد، از ۳۰ فقره تسهیلات اشتغال برای خبرنگاران گلستانی خبر داد.
به گزارش صیدنیوز، سعید مازندرانی با تبریک گرامیداشت هفته خبرنگار و قدردانی از تلاشگران عرصه رسانه، افزود: اصحاب رسانه به اثر بخشی خدمات دولت و رضایتمندی مردم کمک می‎کنند.
وی با اشاره به 30 فقره تسهیلات اشتغال برای خبرنگاران گلستانی، اظهار کرد: هماهنگی کردیم که در کارگروه اشتغال استان ۱۵ مورد تسهیلات اشتغال به خبرنگاران تعلق بگیرد و با تاکید استاندار این تعداد به  ۳۰ مورد افزایش یافته است.
وی تصریح کرد: سقف تسهیلات  ۲۰ میلون تومان و با کارمزد  ۴ درصد و  باز پرداخت ۵ ساله است
این مدیر استانی، افزود:  کسانی که به شکل مداوم ۲۰ سال سابقه بیمه خبرنگاری داشته باشند و مورد تایید کمیته تامین اجتماعی قرار گیرد بازنشسته می‎شود و اگر خلع یک سال بیمه داشته باشند پس از ۲۵ سال با تجمیع سنوات بارنشستگی می‎شوند.
مازندرانی بیان کرد: در بحث مشاغل سخت خبرنگار،  وزیر کار مصوبه و ابلاغیه‎ای داشتند و تمام کسانی که بیمه آنها خبرنگاری باشد و سابقه بیمه داشته باشند  در مراجعه رسیدگی و هئیت های سوابق خبرنگاران بررسی می‎شود و پس از آن این قشر زحمتکش به بحث بازنشستگی نایل می‎آیند.
یادآوری می شود این جلسه با هدف دیدار و گفتگو اهالی رسانه با مدیران کل تامین اجتماعی، اطلاعات، تعاون کار و رفاه اجتماعی و رییس کل دادگستری استان گلستان برپا شد.

  15 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز