استاندار گلستان:
خبرنگاران صیادان عرصه خبر هستند

 

استاندار گلستان خبرنگاران را صیادان عرصه خبر دانست و گفت: خبرنگاران گاهی اوقات وارد عرصه‌های می‌شوند که بابت آن هزینه‌های زیادی پرداخت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری- تحلیلی صید نیوز، هادی حق‌شناس در مراسم روز خبرنگار که به همت خانه مطبوعات استان گلستان در هتل جهانگردی گرگان برگزار شد خبرنگاران را صیادان عرصه خبر دانست و اظهار کرد: خبرنگاران گاهی اوقات وارد عرصه‌های می‌شوند که بابت آن هزینه‌های زیادی پرداخت می‌کنند.

وی بابیان اینکه برای خبرهای عمیق باید هزینه زیادی پرداخت کرد، افزود: در این صورت خبر از ماندگاری و اثرگذاری بسیار زیادی برخوردار خواهد شد.

استاندار گلستان گفت: بین دولت و جامعه معمولاً فاصله‌ای وجود دارد، اگر دولت و جامعه قوی باشند مشکلی وجود ندارد اما اگر جامعه و دولت یا یکی از این دو ضعیف باشند قطعاً با مشکل مواجه خواهیم شد که در جوامع امروز احزاب این خلع را پر می‌کنند.

وی یادآور شد: گاهی اوقات برخی از صنوف دچار مشکل هستند و نمی‌توانند صدای خود را به گوش مسئولان مربوطه برسانند که در این صورت تمامی بارها بر دوش خبرنگاران است.

حق‌شناس اظهار کرد: جامعه خبرنگاران وظایف بسیار سنگینی بر عهده‌دارند که باید موردتوجه قرار گیرند.

وی ادامه داد: من به‌عنوان نماینده جامعه خبرنگاران گلستان کاری را که باعث شود تا شما کار خبرنگاری را به نحو مطلوب انجام دهید حتماً پیگری خواهم کرد و آن را انجام می‌دهم.

   

 

  20 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز