مرکز ناباروری نهال در بیمارستان صیاد شیرازی گرگان افتتاح می شود

http://www.golestanema.com/images/1393/10/30/00000index.jpg

رئیس اداره مرکز درمان ناباروری نهال دانشگاه علوم پزشکی گلستان از راه اندازی این مرکز در بیمارستان صیاد شیرازی گرگان خبر داد و گفت: مرکز ناباروری نهال در روز چهارشنبه در بیمارستان صیاد شیرازی گرگان با حضور مسئولان افتتاح می شود.

آمنه کمال غریبی در گفتگو با خبرنگار صید نیوز از راه اندازی مرکز ناباروری نهال در بیمارستان صیاد شیرازی گرگان، خبر داد و اظهار کرد: این مرکز در سال 95 در کلینیک دزیانی راه اندازی شد اما به دلیل اینکه این مرکز ایجاد شده در دزیانی قابلیت انجام آزمایشات ناباروری را نداشت مقرر شد این مرکز به بیمارستان صیاد شیرازی انتقال یابد.
وی افزود: مرکز تشخیص و درمان ناباروری نهال از بخش هایی چون آزمایشگاه، سونوگرافی، ارولوژی، آندرولوژی و اتاق انتقال جنین و اتاق بیو فریزینگ تشکیل شده است و می تواند مکان امید بخشی برای حل مشکل ناباروری زوج های گلستانی باشد.
رئیس اداره مرکز درمان ناباروری نهال دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: با پیگیری های انجام شده اکنون این مرکز در بیمارستان صیاد شیرازی از اتاق عمل مجهز برخوردار است که در صورت نیاز می توان از آن استفاده کرد و عمل های IVS  در آن انجام داد.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این مرکز از حضور دو متخصص برخوردار است، خاطرنشان کرد: مرکز ناباروری نهال در روز چهارشنبه در بیمارستان صیاد شیرازی گرگان با حضور مسئولان افتتاح می شود.

  22 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز