استاندار گلستان در بازدید از مرکز فرهنگی‌هنری کانون آق‌قلا:
توجه به کانون پرورش فکری به مفهوم واقعی توجه به نسل آینده است

https://www.kanoonnews.ir/d/2019/08/13/3/831498.jpg

استاندار گلستان در بازدید از مرکز فرهنگی‌هنری کانون آق‌قلا که با هم‌راهی مدیرکل کانون صورت گرفت اظهار داشت: توجه به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مفهوم واقعی توجه به نسل آینده است.

به گزارش صیدنیوز، هادی حق شناس استاندار گلستان با بیان اینکه توجه به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مفهوم واقعی توجه به نسل آینده است، گفت: اگر کودکان و نوجوانان ما با کتاب آشنا شوند، منجر به پرورش یافتن نسل آینده می شود که باید جامعه را به آنها تحویل دهیم و اینجاست که توسعه به معنای واقعی اتفاق می افتد.

استاندار گلستان در بازدید از کانون آق قلا، اظهار کرد: سه مرکز فرهنگی هنری کانون در سیل اخیر در گمیشان،آق قلا و بندرگز آسیب دید که توسط "بیمه اتکائی امین کشور" با هزینه ۳۰۰ میلیون تومان بازسازی می شود.

وی افزود: در سیل اخیر بخش های مختلف استان از جمله کانون پرورش فکری دچار خسارت شدند که جبران بخشی از آنها را دولت متقبل شده اما از مردم و خیران انتظار داریم که به کمک دولت بیایند تا بازسازی ها تسریع شود.

همچنین محبوبه رجب نسب مدیرکل کانون گلستان نیز ضمن قدردانی از حضور و حمایت استاندار و همچنین نگاه ارزشمند ایشان به حوزه کودک و نوجوان با ارائه گزارشی از مجموعه فعالیت‌های کانون گلستان در امدادرسانی فرهنگی سیل اخیر، به استعدادهای ناب کودکان و نوجوانان شهرستان آق قلا اشاره داشته و بازسازی آسیب ناشی از سیل ساختمان مرکز را به نوعی از دغدغه‌های فرهنگی استانداری، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و خانواده‌های ترکمن دانست.

گفتنی‌است این بازدید صبح روز دوشنبه ۲۱ مرداد با حضور استاندار گلستان، سید مصطفی کیایی خیر، نایب رئیس و مدیرعامل بیمه اتکائی امین کشور و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی صورت پذیرفت.

  23 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز