موفقیت دو گلستانی در اولین جشنواره رسانه ای خزر

https://golestan.farhang.gov.ir/ershad_content/Media/image/2019/08/784034_orig.jpg

اولین جشنواره رسانه ای خزر برگزیدگان خود را شناخت و دو گلستانی در این رویداد موفق به کسب رتبه شدند.

به گزارش صیدنیوز، در بخش گزارش تحقیقی و تحلیلی «وحید حاج سعیدی» با گزارش «جای شما خالی رفته بودیم شمال» حائز رتبه ی دوم و در بخش ویژه خزر با عنوان «یک دریا پر از رویا» مقام دوم را از آن خود کرد.

همچنین در این جشنواره ی فرهنگی و رسانه ای عقیل مهقانیدر بخش عکس (تک عکس و گالری) از بازار کسب و کار گلستان موفق به کسب رتبه اول شد.

گفتنی است داوری آثار از سوی دفتر مرکز مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است و آثار برتر بعد از ترجمه به دبیرخانه جشنواره بین المللی رسانه ای خزر آستاراخان روسیه ارسال می شود.

یادآوری می شود مراسم اختتامیه ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۲۴ مردادماه با حضور سخنگوی دولت، وزیر ارشاد، معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، استانداران سه استان شمالی، مدیران کل ارشاد اسلامی گیلان، مازندران و گلستان و همچنین با حضور اعضای هیات مدیره خانه های مطبوعات سه استان شمالی در تالار ملل مجتمع گردشگری و اقامتی نمک آبرود چالوس برگزار خواهد شد

  23 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز