استاندار گلستان در بازدید از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر کشور:
کارآفرینان روستایی باید از ظرفیت تسهیلات ارزان قیمت دولت استفاده کنند

استاندار گلستان با اشاره به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت از سوی دولت در حوزه اشتغال روستایی و عشایری تاکید کرد: کارآفرینان روستایی باید از این فرصت و ظرفیت نهایت بهره را ببرند و از آن استفاده کنند.

به گزارش صیدنیوز، دکتر  هادی حق شناس ظهر امروز یکشنبه ۲۷ مرداد در بازدید از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر کشور، اظهار کرد: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت استان در روستاها زندگی می کنند، رفع موانع توسعه یافتگی روستاها باید دغدغه همه مدیران و دستگاه های اجرایی باشد.
وی با اشاره به ظرفیت های متعدد روستاهای استان در بخش های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... معرفی و شناساندن این ظرفیت ها به سایر نقاط کشور را ضروری دانست و گفت: برپایی چنین نمایشگاه هایی در معرفی ظرفیت های روستایی بسیار موثر است. 
گفتنی است، استاندار گلستان با حضور در محل برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر کشور، ضمن بازدید از غرفه های استان گلستان، از غرفه های سایر استان ها نیز بازدید کرد.

  27 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز