مدیرعامل شرکت گاز گلستان:
78 پروژه گاز رسانی در هفته دولت امسال افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان: در هفته دولت امسال تعداد 78 پروژه گاز رسانی با اعتباری بالغ بر 767 میلیارد ریال در استان افتتاح می شود که از این تعداد 15 پروژه روستایی و 63 پروژه صنعتی هستند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی صید نیوز، محمد رحیم رحیمی صبح دوشنبه با بیان اینکه بیش از 70 درصد سبد انرژی استان را گاز طبیعی تامین می کند، در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: اکنون صد درصد جمعیت شهری و 95 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
وی افزود: در هفته دولت امسال تعداد 78 پروژه گاز رسانی با اعتباری بالغ بر 767 میلیارد ریال در استان افتتاح می شود که از این تعداد 15 پروژه روستایی و 63 پروژه صنعتی هستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده 78 پروژه در این ایام کلنگ زنی می شود که از این تعداد 6 پروژه روستایی و 72 پروژه صنعتی هستند.
وی یاد آور شد: با احتساب پروژه های قابل افتتاح در ایام هفته دولت تعداد 872 روستا و همچنین تمام شهرهای استان،797 صنایع عمده و 64 جایگاه سی ان جی از نعمت گازه بهرهمند خواهند شد.

  28 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز