در دیدار مدیرکل استاندارد گلستان با دادستان شهرستان مینودشت تاکید شد:
عزم جدی دستگاه قضایی جهت برخورد با متخلفان حوزه استاندارد

در راستای گسترش همکاری های دو جانبه، نشست مشترکی بین مدیر کل استاندارد گلستان و دادستان مینودشت در محل دفتر دادستان انجام شد.

به گزارش صیدنیوز، محمود فرمانی ضمن اشاره به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد سازمان ملی استاندارد با تاکید بر چگونگی نظارت استاندارد بر آسانسورها و شهربازی ها و... در سطح استان، از روند عملکرد استاندارد و وظایف محوله در خصوص کالا و خدمات مشمول استاندارد اجباری توضیحاتی را ارائه کرد.
دبیرشورای استاندارد  گلستان تصریح کرد: با توجه به نگاه مثبت دستگاه قضا به مقوله کیفیت و استانداردسازی ، خواستار حمایت و همراهی همه جانبه در زمینه استاندارد و استانداردسازی هستیم.
دادستان شهرستان  مینودشت نیز با توجه به اهمیت استاندارد در حفظ سلامت، بهداشت و ایمنی جامعه، حضور استاندارد را حضوری اطمینان بخش دانست و افزود: مهر استاندارد، اطمینان خاطر برای همه شهروندان به همراه دارد و باید برای تقویت این سرمایه تلاش کرد.
حسینعلی ایزد اظهارامیدواری کرد که در خصوص همکاریهای مشترک دادستانی و استاندارد ، بتوانیم بیش از پیش در حفظ سلامت حقوق شهروندی گام بر داریم و در همین راستا دستگاه قضایی برای برخورد با متخلفان آماده هر گونه همکاری با اداره کل استاندارد گلستان است.
در این نشست در مورد پرونده های حقوقی حوزه شهرستان مینودشت و اقدامات استاندارد گلستان در این شهرستان بحث و تبادل نظر شد.
در این دیدار معاون ارزیابی انطباق،رئیس اداره حقوقی و پاسخگویی به شکایات و رئیس اداره استاندارد گنبد کاووس، محمود فرمانی را همراهی می کردند.
 

  28 مرداد 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز