امام جمعه گرگان:
نباید اجازه دهیم دشمن از وضعیت اقتصادی کشور سو استفاده کند

امام جمعه گرگان گفت: نباید اجازه دهیم دشمن از وضعیت اقتصادی که در بین مردم جامعه حاکم شده سو استفاده کند.

به گزارش خبرنگار صید نیوز، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه با بیان اینکه نباید اجازه دهیم دشمن از وضعیت اقتصادی که در بین مردم جامعه حاکم شده سو استفاده کند، اظهار کرد: با توجه شرایطی اقتصادی که در کشور وجود دارد نباید اجازه داد دشمن از این بهانه سو استفاده کند و از این طریق بین مردم و نظام شکاف ایجاد کند.

وی مشکلات اقتصادی و فرهنگی را یکی از مهم‌ترین مسائل داخلی دانست و افزود: این مشکلات باید با تلاش و کوشش خودمان در داخل حل شود.

امام جمعه شهرستان گرگان گفت: با توجه به اینکه در هفته دولت قرار داریم دولتمردان کشور با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت. تعامل باید بین سه قوای سه‌گانه بر قرار باشد و باید دلسوز مردم و پیشرفت کشور بود. تقویت تولید داخلی و کنترل واردات سبب رونق محصولات و تولیدات داخلی خواهد شد که به نفع کشور است.

وی یادآور شد: کشاورزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید مشکلات این حوزه رسیدگی و برطرف شود و تعامل خوبیبین مسئولان این بخش و کشاورزان برقرار باشد تا به خودکفایی برسیم.

نماینده ولی‌فقیه استان گلستان ادامه داد: با وجود مشکلات در کشور نباید به دشمنان اجازه دهیم که از مشکلات ما سوء استفاده کنند و بهانه‌ای برای ایجاد شکاف بین مردم و نظام باشد. تولیدکنندگان که رزمندگان جنگ اقتصادی و گرداننده چرخه اقتصادی کشور هستند باید حمایت شوند.

آیت الله نورمفیدی افزود: به مسئولان استانی توصیه می‌کنیم که زمینه را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فراهم کنند تا مشکلات بیکاری جوانان حل شود و دولت به تنهایی نمی‌تواند این مشکلات را حل کند و تعامل بین مردم و مسئولان نیز در این امر ضروری است.

وی همچنین به مشکلات بخش فرهنگی اشاره کرد و افزود: مقابله جدی و هوشمندانه با هجوم دشمنان به مبانی دینی و اخلاقی لازم است و جوانان نیز باید بیشتر از قبل هوشیار باشند تا تحت تاثیر و القاء افکار و فرهنگ بیگانگان و دشمنان قرار نگیرند.

امام جمعه گرگان ادامه داد: باید با مشکلات مقابله کنیم و امید داریم که با ایستادگی و تعامل بتوانیم از مشکلات عبور کنیم.

  1 شهریور 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز