مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان خبر داد؛
اجرای سه پروژه آبخیزداری با حجم بیش از 3000 مترمکعب در گالیکش

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: در شهرستان گالیکش سه پروژه آبخیزداری با حجم سه هزار و  977 متر مکعب در حال اجرایی شدن است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری- تحلیلی صید نیوز، ابوطالب قزلسفلو، شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: از محل صندوق توسعه ملی سه پروژه در بخش آبخیزداری و یک پروژه در بخش حفاظت برای شهرستان گالیکش تعریف شده است.
وی افزود: در حوزه اوغان از محل صندوق توسعه ملی، سه پروژه با حجم کلی سه هزار و  977 متر مکعب معرفی شده است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: این پروژه ها شامل احداث یک پروژه سرشاخه گیر، دو پروژه سنگ و ملاتی و یک پروژه گابیونی است.
وی با اشاره به اینکه پروژه احداث سرشاخه گیر و سنگ و ملات با 50 درصد پیشرفت فیزکی مواجه است، یادآور شد: پروژه سازه گابیونی در مرحله شروع عملیات سنگ چینی سازه اول با پیشرفت فیزیکی 20 درصد و پروژه سنگ و ملات S98-1 با پیشرفت فیزیکی 28 درصد در مرحله جمع آوری سنگ و مصالح و شروع پی کنی قرار دارد.
قزلسفلو خاطرنشان کرد: در بخش حفاظت شهرستان گالیکش پروژه کاداستر با حجم کاری سی و دو هزار و 400 هکتار در حال اجرا می باشد که تاکنون 15 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

  13 شهریور 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز