مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:
تبیین و تبلیغ بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه یک ضرورت است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه اجرای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب یک تکلیف شرعی است، گفت: تبیین و تبلیغ بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه یک ضرورت است.

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری- تحلیلی صید نیوز، بیانیه گام دوم انقلاب را یک سند مهم بالادستی کشور دانست و اظهار کرد: این سند از سوی رهبر انقلاب اسلامی ترسیم شده که بسیار مورد اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب شناخت کامل و دقیق نسبت به اولویت ها، ضرورت های دنیا و اشراف تاریخی به همه دوران زندگی بشری خصوصا دوره معاصر دارد، افزود: اجرای بیانه انقلاب اسلامی یک تکلیف و وظیفه شرعی، اجتماعی و انقلابی است که همه مردم باید نسبت به آن توجه داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه مردم باید بیانیه گام دوم را بخوانند، تحلیل و تفسیر داشته باشند، گفت: در پی صدور این بیانیه آنچه که در توان افراد است باید اجرا کنند. ما یکی از آحاد این مردم هستیم که باید برای تبیین گام دوم انقلاب قدم های محکمی برداریم و تبلیغ آن را وظیفه خود بدانیم.

وی با بیان اینکه بیانیه باید به اندازه کافی تبیین و تبلیغ شود تا جامعه به ضرورت آن پی ببرد، یادآور شد: برای اینکه این تکلیف شرعی را به نتیجه برسانیم جلسات متعددی آغاز کردیم.

ولی نژاد با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه رسانه ها در جامعه، اظهار کرد: برای اینکه جامعه به ضرورت موضوع حساسیت پیدا کند باید اصحاب رسانه پررنگ تر وارد میدان شوند و کار بیشتری در این خصوص انجام دهند.

وی ادامه داد: همراهی و همکاری همه صنوف خصوصا اصحاب رسانه باعث می شود تا این موضوع به گفتمان و فرهنگ عمومی تبدیل شود که در این صورت جامعه تلاش می کند تا وظایف خود را نسبت به این بیانیه عملی و اجرایی کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان خانواده را بیس و سرمایه جامعه دانست و گفت: برای داشتن جامعه خوب باید خانواده خوبی داشته باشیم و اگر قرار است انقلاب اسلامی را به دنیا صادر کنیم حتما باید خانواده سالم و صالح داشته باشیم.

وی یادآور شد: برای تربیت و اصلاح خانواده همه گروه ها باید تلاش کنند.علما، طلبه ها و مبلغین نقش مهمی در امر تربیت خانواده بر عهده دارند.

ولی نژاد با بیان اینکه اکنون در جامعه خانواده های صالح و سالم فراوانی وجود دارد، اظهار کرد: خانواده های سالم وصالح همان خانواده هایی هستند که برای ایستادگی در مقابل دشمن فرزندان خود را راهی جبهه ها و سوریه کردند و حماسه های مختلف چون 22 بهمن، مراسم عاشورا و تاسوعا را شکل می دهند.

وی خاطرنشان کرد: برای دستیابی به خانواده متعالی باید توصیه های مقام معظم رهبری را در بیانیه گام دوم به خوبی اجرایی کنیم تا از خانواده خوبی برخوردار شویم.

  14 شهریور 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز