همزمان با سراسر کشور؛
همایش شیرخوارگان حسینی در گلستان برگزار شد

همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور در امامزادگان و بقاع متبرکه گلستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری- تحلیلی صید نیوز، این مراسم به طور متمرکز در مصلی گرگان آغاز شد.

حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد، در مراسم متمرکز شیرخوارگان حسینی مصلای گرگان، مادر را ستون خانواده و تکیه گاه محبت دانست و اظهار کرد: نقش مادر در خانواده بسیار مورد توجه و می تواند در تربیت فرزندان نقش ماندگاری را ایفا کند.

وی با بیان اینکه مادر و جایگاه خانواده قوی ترین دانشگاه و کارخانه انسان سازی هستند، افزود: همان گونه که خداوند بر بندگانش مهر و محبت دارد همان جلوه های محبت خداوند نسبت به بندگان در وجود مادر نهادینه شده است.

مدیرکل اوقاف و امر خیریه استان گلستان با اشاره به اینکه پیام های خداباوری و خداشناسی باید توسط خانواده ها به فرزندان آموخته شود، گفت: والدین باید زمان هایی را به تربیت فرزندان اختصاص دهند و دین آموزی را به آن ها آموزش دهند.

وی با بیان اینکه ما مخالف با مهدکودک نیستیم، یادآور شد: جایگاه پرمهر مادر با مهدکودک قابل مقایسه نیست اما دشمن تمام سعی خود را به کار گرفته تا نهاد خانواده تضعیف شود.

سلیمانی فرد اظهار کرد: امروز دشمن با راه اندازی شبکه های فارسی زبان بانوان جامعه را مورد هدف خود قرار داده است و سعی دارد بی اخلاقی را در جامعه ترویج کند.

وی خاطرنشان کرد: حفظ کیان خانواده بر پایه اخلاق، عطوفت و مهربانی است. زن مسلمان باید در مقابل نامحرم غرور داشته باشد.

 

 

  15 شهریور 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز