دیدار صمیمی مدیر کل زندانهای استان گلستان با مددجویان اندرزگاههای زندان مرکزی گرگان

با انگیزه تلاش افزون جهت رفع مشکلات قضایی مددجویان و اطلاع دقیق از شرایط و وضعیت پرونده آنان و فراهم آوردن تمهیدات مطلوب گذراندن سهل تر دوران حبس و محکومیت مددجویان، دیدار صمیمانه رضوانی مدیر کل زندانهای استان با مددجویان اندرزگاههای مختلف زندان مرکزی گرگان در محل اندرزگاهها برگزار شد. 

به گزارش صیدنیوز، فیمابین این دیدار یوسفیان سرپرست زندان مرکزی گرگان گفت : شما مددجویان برادرهای دینی ما هستید و ما به حکم شرع و عدل و انصاف وظیفه داریم نسبت به دغدغه ها ، مشکلات و نگرانی های شما کوشا باشیم و در این راه ، نوع جرم هیچ مددجویی در نحوه نگرش ما به او اثرگذار نیست بلکه اصلاح رفتار ، رعایت نظم و قانون است که برای ما مهم است و اولویت دارد . 

 ایشان در ادامه افزود : مدیر کل زندانهای استان نسبت به شرایط شما عزیزان و مشکلات قضایی شما همواره پیگیر بوده است و امید است به مدیریت جهادی و دلسوزانه ایشان دوران محکومیت شما راحت تر سپری گردد .

  26 شهریور 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز