معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو در آق قلا:
لایروبی گرگان رود اولویت وزارت نیرو

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/6/27/10579051_885.jpg

معاون وزیر نیرو گفت: اولویت وزارت نیرو لایروبی گرگان رود است که تامین اعتبار شده و انعقاد قرارداد با پیمانکاران در حال انجام است.

به گزارش صیدنیوز، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو در آق قلا گفت: وزارت نیرو در هنگام سیل ۱۶۰کیلومتر لایروبی انجام داد و قرار است ۱۶۰کیلومتر دیگر با تأمین اعتبار تکمیل شود، طرح‌های دیگر نیز مانند تکمیل سد‌های بالادست در صورت تامین اعتبار با سرعت کامل میشود.

محسن بختیار با اشاره به حذف قبوض کاغذی افزود: بیش از ۹۵درصد از مشترکین به مجهز به سیستم دریافت قبوض الکترونیکی و حذف قبوض کاغذی شدند.

او گفت: وزارت نیرو با برنامه ریزی‌های انجام شده در بخش برق پیک مصرف را به خوبی در سال۹۸ پشت سر گذاشت همچنین با همکاری مردم علاوه‌بر پشت سر گذاشتن پیک مصرف برق و افزودن ۳۵۰۰مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی به مدار، ۳۸۰۰مگاوات صرفه‌جویی کردیم و برنامه ریزی‌های جدیدی انجام شده تا روند عدم قطع برق را تا پایان دولت دوازدهم ادامه دهیم.
 

  27 شهریور 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز