استاندار گلستان در مراسم صبحگاه به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛
محصول فعالیت نیروی انتظامی خدمت و امنیت است

استاندار گلستان اظهار کرد: خوشبختانه در گلستان ، پلیس به عنوان ویترین تمامی نیروهای انتظامی و نظامی به خوبی درخشیده است و محصول فعالیت های نیروی انتظامی خدمت و امنیت است.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس صبح امروز 13 مهر در مراسم صبحگاه مشترک ناجا که با حضور آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و مقامات نظامی و انتظامی استان برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی به تمامی تلاشگران عرصه نظم و امنیت و شهروندان گلستانی، تصریح کرد:نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی امنیت عمومی را در استان برقرار کرده است.

وی افزود: امنیت و سلامت دو عنصر است که وقتی آن را از دست می دهیم اهمیت آن را درک می کنیم

استاندار گلستان ادامه داد : از بین تمامی دستگاه های اجرایی و نهادها بیشترین وظایف و ماموریت ها متوجه نیروی انتظامی است که عموم مردم از آن برخوردار می شوند.

دکتر حق شناس یادآور شد: در ابتدا زنجیره تامین امنیت که پاسداری از قانون است و در انتهای این زنجیره که اجرای قانون است نیروی انتظامی بصورت جدی حضور دارد.

لازم به ذکر است در آیین صبحگاه نیروی انتظامی یگان های نظامی و انتظامی از مقام جایگاه رژه رفتند و از تعدادی از بازنشتگان با حضور دکتر حق شناس تقدیر شد.

  13 مهر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز