بررسی مشکلات 13 واحد تولیدی گلستان در ستاد تسهیل استان

سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از بررسی مشکلات 13 واحد تولیدی صنعتی استان در یکصد و نود و هشتمین و یکصد و نود و نهمین جلسه کارشناسی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، رضا شهمرادی با بیان این خبر اظهار کرد: یکصد و نود و هشتمین و یکصد و نود و نهمین جلسه کارشناسی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با هدف بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی استان در محل استانداری گلستان برگزار گردید .

وی تصریح کرد: در این جلسه که با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان در محل سالن جلسات معاونت هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری استان برگزار گردید هریک از نمایندگان واحدهای تولیدی به بیان مشکلات خود پرداخته و پس از بحث و بررسی، مصوبات جلسه جهت طرح در کارگروه اصلی ستاد تسهیل جمع‌بندی شد.

سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با اشاره به مهمترین مشکلات فعالان تولید در استان، اظهار داشت: عمده‌ترین مشکلات مطرح شده در این جلسات ، مربوط به امور بانکی،مالیاتی، امور زیربنایی و تأمین اجتماعی بود.

شهمرادی از عزم مسئولان برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد و گفت: مسئولان ارشد استان در این کارگروه مشکلات تمامی واحدهای تولیدی استان را بررسی و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند .

وی گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون 47جلسه ستاد تسهیل ورفع موانع تولید با هدف رفع مشکلات واحدهای تولیدی در سطح استان برگزار شده است .

  13 مهر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز