مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان:
بیش از 2 هزار و 900 نفر در روستاهای استان گلستان از آموزش های مهارتی بهره مند شدند

سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان از آموزش 2 هزار و 966 نفر در روستاهای استان خبر داد. 

به گزارش صیدنیوز، سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل این استان با بیان اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای در ارائه آموزش های مهارتی در قالب برنامه ششم توسعه گفت: با توجه به اینکه روستائیان و عشایر به عنوان عناصر پیشرو و تسهیل گر در زمینه های برنامه ریزی محلی و توسعه فعالیت اقتصادی اقدام می کنند، لذا ضرورت دارد توانمندسازی مهارت در مناطق روستایی نهادینه شود. 
مدیرکل استان در قسمت دیگر بیان کرد: برنامه ریزی میان مدت و کوتاه مدت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی برگرفته از اقلیم و زیست بوم روستا و نیز برنامه های آتی دستگاه های اجرایی و نهادها و گروه های اجتماعی سنگ بنای نیازسنجی آموزش فنی و حرفه ای استان است. 
حسینی طلب در ادامه با ارائه آمار عملکرد مناطق روستایی استان تصریح کرد: 77 دوره مهارتی برای 2 هزار و 966 نفر در 164 حرفه آموزشی در 6 ماهه نخست سال جاری برگزار گردید. 
وی در پایان گفت: تلاش کردیم با برنامه ریزی مناسب برگفته از الگوی طرح تکاپو، مناطق روستایی استان را از این طرح بهره مند کنیم.

  21 مهر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز