بازدید نماینده دبیرخانه اکو از ایستگاه راه آهن اینچه برون استان گلستان

به گزارش صیدنیوز، در راستای تجاری سازی کریدور ریلی بین المللی قزاقستان، ترکمنستان و ایران ( KTI) نماینده دبیر خانه اکو و مشاور بین المللی پروژه تجاری سازی این کریدور و نمایندگان دفتر امور بین المللی راه آهن ج.ا.ا از ایستگاه راه آهن اینچه برون بازدید و جلسه ای نیز با مدیران کل راه آهن شمالشرق 2، گمرک، نماینده های استانداری، قرنطینه و مرزبانی استان گلستان برگزار نمودند.

مهدی عبدالکریم زاده مدیر کل راه آهن شمالشرق 2 دراین جلسه گفت: اداره كل راه آهن شمال شرق ۲ همواره در راستاي حمل و نقل ريلي در كريدور شمال جنوب قدمهاي خوبي برداشته است و از افزايش مراودات تجاري ريلي ( صادرات ، ترانزيت و واردات ) از طريق اين حوزه استقبال مي نمايد.

نماینده دبیر خانه اکو و مشاور بین المللی پروژه تجاری سازی و حاضرین در این نشست ،ايستگاه و پايانه اينچه برون را يكي از تاثير گذار ترين ايستگاههاي ريلي و تجاري حوزه شمال ايران دانستندكه با استفاده از ظرفيتهاي ايجاد شده در اين منطقه شركتهاي تجاري به نحو مطلوبي مي توانند از پتانسيلهاي ريلي در افزايش مبادلات حمل و نقلي و محمولات و كالاهاي خود استفاده نمايند.

ياد آور ميشود این بازدید و جلسه به منظور آشنایی با فعالیتهای این پایانه با هدف تبادل نظرو همفكري در خصوص زمينه تسهيل مراودات وافزایش مبادلات تجاری بین ايران، تركمنستان و کشورهای cis در محل سالن اجتماعات اينچه برون برگزار گرديد.

  1 آبان 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز