مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان؛
ایثارگران بهترین مروجان راه شهدا هستند

http://isaar.ir/images/docs/000312/n00312232-b.jpg

مدیرکل بنیاد گلستان ضمن تقدیر از دلاورمردی های جانبازان در 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت؛ ایثارگران بهترین مروجان راه شهدا و باارزش‌ترین الگو برای نسل جوان جامعه هستند.
به گزارش صیدنیوز، اسرافیل وزیری در دیدار با جانباز 55 درصد احمد غلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما مرهون فداکاری‌های شهدا و جانبازان است و به تعبیری می‌توان از جانبازان به‌عنوان شهدای زنده نام برد چراکه سال‌ها رنج جانبازی را صبورانه تحمل کردند و بی‌هیچ ادعایی بر سر پیمان خود با شهدا ماندند.
وی خاطرنشان کرد: جوانان مؤمن و متعهد با الگو گرفتن از یادگاران دوران دفاع مقدس در جهت اعتلای ایران اسلامی باهمت و تلاش مضاعف خود توانسته‌اند در تمامی زمینه‌ها کشور را در جایگاه ممتازی در منطقه و جهان قرار دهند.
وی در پایان همه مسئولان را ملزم به تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران دانست و ادامه داد: مسئولان باید از هر فرصتی برای تکریم این عزیزان استفاده کنند.
احمد غلامی در یکم فروردین 1349 در شهرستان گرگان دیده به جهان گشود و در تاریخ22 دی‌ماه 1365 در عملیات کربلای 5 در اثر اصابت ترکش به‌پای راست به درجه جانبازی نائل گشت.

  2 آبان 1398
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 65347
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز