با حضور مدیر ملی طرح تکاپو؛
کارگاه آموزشی یک روزه تشریح و تبیین بسته اشتغال فراگیر و طرح تکاپو برگزار شد

در راستای تشریح و تبیین بسته اشتغال فراگیر و طرح تکاپو، کارگاه آموزشی تسهیلگران توسعه اشتغال با رویکرد ارتقاء و توسعه سیستم های کسب و کار با حضور رضا تاریکی مدیر ملی طرح تکاپو، تسهیلگران و کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در محل مرکز برادران گرگان برگزار شد.

به گزارش صیدنیوز، رضا تاریکی مدیر ملی طرح تکاپو در این جلسه گفت: استان گلستان به عنوان یکی از اولین استان ها در طرح توسعه اشتغال روستایی تکاپو مطرح است و اقدامات اولیه برای شناسایی، تربیت تسهیلگران و هماهنگی های نهادی مناسبی در این استان انجام شده است. 

 

مدیر ملی طرح تکاپو از همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان با طرح تکاپو و همچنین جهت گیری های موثر این اداره کل در حوزه اشتغال ،توجه به مزیت های نسبی حوزه اقتصاد و اشتغال استان و آموزشهای متناسب با نیازهای این رسته ها تشکر و قدردانی نمود . 
وی افزود: یکی از استانهای برتر در زمینه همکاری فنی و حرفه ای با طرح تکاپو در کشور ،استان گلستان می باشد که بزودی با تامین اعتبار مناسب در حوزه گردشگری با همکاری ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای و میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در استان گلستان توسط طرح تکاپو انجام خواهد شد . 
محمد گلی پور معاون آموزش ،پژوهش و برنامه ریزی اداره کل گفت: طرح تکاپو در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی و اهداف سندچشم انداز ۲۰ ساله کشور و به منظور هماهنگی بیشتر در زیرساخت های مالی و حرکت به سمت رشد و پیشرفت اقتصادی و توسعه دانش بنیان تهیه و تدوین شده است.

  11 آبان 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز