استاندار گلستان در مراسم اهدا لوازم التحریر به دانش آموزان شهرستان مراوه تپه؛
از امکانات همه دستگاه ها در جهت محرومیت زدایی استفاده می کنیم

استاندار گلستان با اشاره به اقدامات دولت اظهار کرد: باید از امکانات همه دستگاه های اجرایی در جهت محرومیت زدایی شهرستان و روستاهای تابعه استفاده کنیم.
به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس پیش از ظهر امروز شنبه 11 آبان در مراسم اهدا لوزام التحریر از طرف شرکت همراه اول به دانش آموزان شهرستان مرزی مراوه تپه با حضور غراوی نماینده مردم شرق استان، تصریح کرد: قول ساخت یک دبیرستان 12 کلاسه در روستاهای شهرستان مراوه تپه را از مدیرعامل شرکت مخابرات استان می گیریم تا همراه اول بتواند خدمتی ماندگار در این منطقه انجام دهد.
وی افزود: هدف ما ساختن استان و کشوری آباد است و در این مسیر همه باید همراهی لازم را داشته باشند.
استاندار گلستان ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در شهرستان مراوه تپه، گفت: این شهرستان یکی از محروم ترین شهرستان های استان است و باید در رفع محرومیت ها از چهره مراوه تپه تلاش کنیم.
دکتر حق شناس در این مراسم که در روستای قره آقاشلی شهرستان مراوه تپه برگزار شد، خاطر نشان کرد: گلستان در تمامی شهرستان ها و روستاها دارای ظرفیت های بالقوه بسیاری است که باید با همراهی مردم و دلسوزان به فعلیت درآید.
لازم به ذکر است در این مراسم  1410 بسته اقلام کمکی شامل کیف و لوازم التحریر در روستای قره آقاشلی به دانش آموزان شهرستان مراوه تپه اهدا شد.

  11 آبان 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز