مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:
عملیات راهداری در محورهای ارتباطی استان ادامه دارد

http://www.golestanema.ir/images/1396/09/24/12C07711.JPG

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: با توجه به بارش برف و باران روزهای گذشته، راهداران همچنان در حال انجام عملیات راهداری در محورهای مواصلاتی استان هستند.

به گزارش صیدنیوز، "مهدی میقانی" روز شنبه به پایگاه اطلاع رسانی اداره‌کل متبوع گفت: دیروز محورهای کوهستانی خوش ییلاق، درازنو، توسکستان، شاهکوه و چهارباغ با بارش برف همراه بودند و سایر محورها هم باران داشتند.

وی با بیان اینکه علی رغم بارش برف و باران در تمام حوزه های استان، اما هیچ راهی مسدود نبوده و نمک پاشی و برفروبی آنها ادامه دارد.

میقانی، براساس پیش بینی های هواشناسی، وضعیت هوای استان را، امروز، صاف تا قسمتی ابری و تا پایان هفته، متغیر اعلام کرد و از هم استانی ها خواست که حتما قبل از سفر وضعیت راهها را از طریق سامانه گویای 141 مطلع شوند و تجهیزات زمستانی نظیر زنجیرچرخ، پوشاک و البسه گرم و آذوقه به همراه داشته و بستن زنجیرچرخ را آموزش ببینند.

  25 آبان 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز