رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان:
مردم نگران افزایش قیمت کالاها به بهانه رشد نرخ بنزین نباشند

http://alborzegolestan.ir/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191107_164421_930.jpg

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: افزایش قیمت بنزین نباید منجر به افزایش سایر اقلام مصرفی شود و مردم نگران افزایش قیمت ها نباشند.

به گزارش صیدنیوز، حسین طلوعیان افزود: افزایش قیمت بنزین روی قیمت تمام‌شده کالاها از نظر تولید، تقریبا اثر ناچیزی دارد، زیرا قیمت این کالاها بیشتر متاثر از حمل‌ونقل بوده و عمده حمل‌ونقل نیز با سوخت گازوئیل انجام می‌شود که دولت هیچ تغییری در نرخ آن نداده است، لذا نبایستی افزایش قیمت بنزین منجر به افزایش سایر اقلام مصرفی شود و مردم نباید نگران افزایش قیمت کالاها باشند .

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان همچنین از تشکیل ستاد ویژه رسیدگی به شکایات مردم در زمینه افزایش خودسرانه قیمت کالاها و خدمات در سطح بازار استان خبر داد و افزود: طرح ویژه تشدید بازرسی و نظارت بر بازار استان نیز با هدف پیشگیری از افزایش خودسرانه قیمت کالاها و خدمات، از امروز 25 آبان ماه آغاز و بمدت 20 روز در دو نوبت صبح و عصر ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این که در این طرح بازرسین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بهمراه بازرسین اصناف، روسای شعب تعزیرات حکومتی و بهداشت و در روستاها نیز بهمراه دهیاران طی گشت هایی مشترک نظارت دقیقی بر بازار خواهند داشت گفت: با هرگونه افزایش قیمت خودسرانه کالاها بشدت برخورد خواهد شد .
وی افزود : سامانه ستاد خبری 124 به صورت شبانه روزی آماده دریافت شکایات و گزارش های مردمی در زمینه تخلفات اقتصادی بازار است.

  25 آبان 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز