استاندار گلستان در ستاد پیشگیری , هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان:
برای تقویت سلامت مردم استان اقدامات لازم انجام خواهد شد

http://www.iribnews.ir/files/fa/news/1398/3/22/3609339_255.jpg

استاندار گلستان با اشاره به دستور تعطیلی چند روزه مدارس برای کاهش آسیب های ناشی از بیماری آنفولانزا در استان اظهار کرد: برای ما اصل سلامت مردم است و برای تقویت سلامت مردم استان اقدامات لازم انجام خواهد شد.

به گزارش صیدنیوز، دکتر هادی حق شناس عصر امروز یکشنبه ۱۷ آذر در ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان تصریح کرد: بر اساس اطلاعات واصله از ۸ شهرستان استان مبنی بر غیبت ۴ برابر حالت عادی دانش آموزان در ستاد سلامت مصوب شد,  مدارس استان تا ظهر سه شنبه تعطیل باشد و اگر چنانچه شرایط بهبود نیافته باشد تصمیمات لازم اتخاذ گردد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نزدیک شدن فصل زمستان و افزایش مصرف گاز در استان گفت: ۷۲ درصد انرژی استان از محل گاز است و اگرچنانچه با سرمای غیر طبیعی روبرو شویم باید پیش بینی لازم را داشته باشیم .
استاندار گلستان یادآور شد: در ۳ ماه گذشته با رایزنی های صورت گرفته ۲۶۰ میلیارد تومان اعتبار جدید برای زهکشی اراضی , سد نرماب نوسازی مدارس و ساخت اماکن ورزشی تخصیص یافته است .
دکتر حق شناس خاطر نشان کرد : با توجه به سدهای در حال ساخت در استان ۳۵ روستا در کاسه یا دریاچه سدها قرار میگیرند که بنیاد مسکن با همکاری دستگاه های خدمت رسان باید برای جابجایی و ایجاد امکانات زیربنایی تمهیدات لازم را فراهم آورد.
لازم به ذکر است در جلسه ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان تعدادی از دستگاه های حاضر گزارشی از آخرین اقدامات خود ارایه کردند و پیرامون آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

  17 آذر 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز